Angajam receptioner

Pus de Alina 26 Mai 6:19. Editare/Sterge.
Judet: Cluj
Oras: Cluj-Napoca

Te vrem in echipa noastra!!!
Angajam receptioner pe timp de noapte
Aptitudini
- Persoana dinamica, responsabila si motivata.
- Persoana cu bune abilitati de comunicare si relationare.
- Persoana adaptabila, flexibila, rapida si cu atitudine pozitiva.
Cerinte:
- Cunoasterea a cel putin unei limbi de circulatie internationala – nivel mediu (engleza)
- Cunostinte de operare PC.
- Rezistenta la stres.
- Atentie distributiva.
Responsabilitati:
- Intampina, conform standardelor hotelului, in mod amabil si profesional oaspetii pentru cazare.
- Intocmeste si inregistreaza rezervarile in sistemul de gestiune hoteliera.
- Incaseaza contravaloarea serviciilor prestate clientilor.
- Rezolva prompt si discret diverse situatii particulare sau reclamatii ale clientilor si apeleaza pe cale ierarhica pentru a fi luate cele mai adecvate solutii.
- Proceseaza check-in-urile si check-out-urile cu eficienta si profesionalism.
Programul este de doua zile lucrate si doua zile libere, de la 19.00 - 08.00
Salariu:1500 lei

Anunturi de la acelasi user

Contact prin email

Recomandati unui prieten

Vizite:46

Alina: 0264438385

24h.ro nu isi asuma responsabilitatea pentru articolele oferite spre vanzare. Raporteaza abuz.